CNY - Kineski juan · Uporedni prikaz kurseva

Banke i menjačnice u Srbiji - poslednje kursne liste
EURUSDCHFGBPAUDCADBAM CNY
Ostale valute ▾

Danas najviši kupovni kurs za CNY ima HALKBANK a.d. Beograd (15,1477 dinara), a najniži prodajni HALKBANK a.d. Beograd (16,4101 dinara); srednji kurs NBS je 15,7789 dinara.

Banke

NazivKupovniProdajniRazlika
AikBank a.d. Beograd30.10.2026.14,990016,56781,58
Banca Intesa31.10.2026.---
Erste Bank a.d. Novi Sad30.10.2026.14,990016,56781,58
HALKBANK a.d. Beograd01.11.2026.15,147716,41011,26
NLB Komercijalna banka30.10.2026.15,005716,55211,55
OTP banka Srbija01.11.2026.14,911116,64671,74
Poštanska Štedionica30.10.2026.14,201017,35683,16
ProCredit Bank a.d. Beograd31.10.2026.14,201017,35683,16

Menjačnice

NazivKupovniProdajniRazlika
Menjačnice (raspon)01.11.2026. 08:3315,00 - 15,0116,55-
Menjačnica Funta01.11.2026. 09:0315,000016,55001,55
VIP Menjačnice01.11.2026. 09:0115,010016,55001,54

Kursevi su informativnog karaktera i skloni su promenama tokom dana. Zeleno = najbolji kurs u grupi.

Srednji kurs NBS · poslednja 3 meseca+4,38%
01.08.min 14,9305 · max 15,8495Otvori grafikone ›

Konvertor valuta
u
Menjačnice uživo ⓘVreme = poslednja provera (na 30 min, od 7 do 21h). Izvori: menjacnica-panter.co.rs, vipsistem.rs, menjacnicedok.rs, funta.rs.

Kursna-lista.com je nezavisan portal i nije povezan sa menjačnicama koje prikazuje. Prikazujemo samo brojčane kurseve sa njihovih javno objavljenih kursnih lista. Kursevi su informativni: nisu ponuda portala i ne garantuju se na svim lokacijama menjačnice. Pre zamene proverite kurs u samoj menjačnici.
Menjačnica Kupovni Prodajni
Panter
08:30
116,50 118,90
VIP
08:31
117,00 118,90
DOK
08:32
118,00 118,95
Funta
08:33
118,00 118,99
Raspon 116,50 - 118,00 118,90 - 118,99
Srednji kurs NBS: 117,5367
Srednji kurs NBS: 105,0560
Srednji kurs NBS: 127,7434
Poslednja provera: 01.11.2026. u 08:33
Zeleno = najbolji kurs. Kupovni: menjačnica otkupljuje od vas.
Kurs dinara (NBS)
EUR/RSD117,5417
zvanični srednji za 02.11.2026.
dan 0,0%mesec 0,0%godina -0,3%
USD/RSD105,3619
indikativni na 30.10.2026.
dan -0,3%mesec -0,9%godina -3,8%
Promena dinara u %: (-) dinar slabi, (+) dinar jača.
Izvor: NBS · provereno 01.11.2026. u 08:37
Pratite nas na