HUF - Mađarska forinta · Uporedni prikaz kurseva

Banke i menjačnice u Srbiji - poslednje kursne liste
EURUSDCHFGBPAUDCADBAM HUF
Ostale valute ▾

Danas najviši kupovni kurs za HUF ima UniCredit Banka (31,2579 dinara), a najniži prodajni PANTER Menjačnice (32,4400 dinara); srednji kurs NBS je 32,1253 dinara.

Banke

NazivKupovniProdajniRazlika
AikBank a.d. Beograd30.10.2026.30,519033,73163,21
Banca Intesa31.10.2026.---
HALKBANK a.d. Beograd01.11.2026.30,840333,41032,57
NLB Komercijalna banka13.12.2010.---
OTP banka Srbija01.11.2026.30,519033,73163,21
Raiffeisen banka31.10.2026.30,519033,73163,21
UniCredit Banka30.10.2026.31,257932,99261,73

Menjačnice

NazivKupovniProdajniRazlika
Menjačnice (raspon)01.11.2026. 09:0329,56 - 30,8032,44 - 34,69-
Menjačnica Funta01.11.2026. 09:0330,800032,90002,10
PANTER Menjačnice01.11.2026. 09:0030,550032,44001,89
VIP Menjačnice01.11.2026. 09:0129,560034,69005,13

Kursevi su informativnog karaktera i skloni su promenama tokom dana. Zeleno = najbolji kurs u grupi.

Srednji kurs NBS · poslednja 3 meseca-0,81%
01.08.min 31,8243 · max 32,5605Otvori grafikone ›

Konvertor valuta
u
Menjačnice uživo ⓘVreme = poslednja provera (na 30 min, od 7 do 21h). Izvori: menjacnica-panter.co.rs, vipsistem.rs, menjacnicedok.rs, funta.rs.

Kursna-lista.com je nezavisan portal i nije povezan sa menjačnicama koje prikazuje. Prikazujemo samo brojčane kurseve sa njihovih javno objavljenih kursnih lista. Kursevi su informativni: nisu ponuda portala i ne garantuju se na svim lokacijama menjačnice. Pre zamene proverite kurs u samoj menjačnici.
Menjačnica Kupovni Prodajni
Panter
09:00
116,50 118,90
VIP
09:01
117,00 118,90
DOK
09:02
118,00 118,95
Funta
09:03
118,00 118,99
Raspon 116,50 - 118,00 118,90 - 118,99
Srednji kurs NBS: 117,5367
Srednji kurs NBS: 105,0560
Srednji kurs NBS: 127,7434
Poslednja provera: 01.11.2026. u 09:03
Zeleno = najbolji kurs. Kupovni: menjačnica otkupljuje od vas.
Kurs dinara (NBS)
EUR/RSD117,5417
zvanični srednji za 02.11.2026.
dan 0,0%mesec 0,0%godina -0,3%
USD/RSD105,3619
indikativni na 30.10.2026.
dan -0,3%mesec -0,9%godina -3,8%
Promena dinara u %: (-) dinar slabi, (+) dinar jača.
Izvor: NBS · provereno 01.11.2026. u 09:07
Pratite nas na