SEK - Švedska kruna · Uporedni prikaz kurseva

Banke i menjačnice u Srbiji - poslednje kursne liste
EURUSDCHFGBPAUDCADBAM SEK
Ostale valute ▾

Danas najviši kupovni kurs za SEK ima UniCredit Banka (10,3998 dinara), a najniži prodajni UniCredit Banka (10,9770 dinara); srednji kurs NBS je 10,6884 dinara.

Banke

NazivKupovniProdajniRazlika
Addiko Bank a.d. Beograd30.10.2026.---
AikBank a.d. Beograd30.10.2026.10,367711,00910,64
Banca Intesa31.10.2026.10,154011,22281,07
Erste Bank a.d. Novi Sad30.10.2026.10,260911,11590,86
HALKBANK a.d. Beograd01.11.2026.10,260911,11590,86
NLB Komercijalna banka30.10.2026.10,164711,21211,05
OTP banka Srbija01.11.2026.10,314311,06250,75
Poštanska Štedionica30.10.2026.10,367711,00910,64
Raiffeisen banka31.10.2026.10,260911,07320,81
UniCredit Banka30.10.2026.10,399810,97700,58

Menjačnice

NazivKupovniProdajniRazlika
Menjačnice (raspon)01.11.2026. 09:0310,1511,22-
Menjačnica Funta01.11.2026. 09:0310,150011,22001,07
PANTER Menjačnice13.06.2019.10,680011,25000,57
VIP Menjačnice09.07.2025.---

Kursevi su informativnog karaktera i skloni su promenama tokom dana. Zeleno = najbolji kurs u grupi.

Srednji kurs NBS · poslednja 3 meseca+0,09%
01.08.min 10,3540 · max 10,7090Otvori grafikone ›

Konvertor valuta
u
Menjačnice uživo ⓘVreme = poslednja provera (na 30 min, od 7 do 21h). Izvori: menjacnica-panter.co.rs, vipsistem.rs, menjacnicedok.rs, funta.rs.

Kursna-lista.com je nezavisan portal i nije povezan sa menjačnicama koje prikazuje. Prikazujemo samo brojčane kurseve sa njihovih javno objavljenih kursnih lista. Kursevi su informativni: nisu ponuda portala i ne garantuju se na svim lokacijama menjačnice. Pre zamene proverite kurs u samoj menjačnici.
Menjačnica Kupovni Prodajni
Panter
09:00
116,50 118,90
VIP
09:01
117,00 118,90
DOK
09:02
118,00 118,95
Funta
09:03
118,00 118,99
Raspon 116,50 - 118,00 118,90 - 118,99
Srednji kurs NBS: 117,5367
Srednji kurs NBS: 105,0560
Srednji kurs NBS: 127,7434
Poslednja provera: 01.11.2026. u 09:03
Zeleno = najbolji kurs. Kupovni: menjačnica otkupljuje od vas.
Kurs dinara (NBS)
EUR/RSD117,5417
zvanični srednji za 02.11.2026.
dan 0,0%mesec 0,0%godina -0,3%
USD/RSD105,3619
indikativni na 30.10.2026.
dan -0,3%mesec -0,9%godina -3,8%
Promena dinara u %: (-) dinar slabi, (+) dinar jača.
Izvor: NBS · provereno 01.11.2026. u 09:07
Pratite nas na