JPY - Japanski jen · Uporedni prikaz kurseva

Banke i menjačnice u Srbiji - poslednje kursne liste
EURUSDCHFGBPAUDCADBAM JPY
Ostale valute ▾

Danas najviši kupovni kurs za JPY ima UniCredit Banka (64,8648 dinara), a najniži prodajni UniCredit Banka (68,4647 dinara); srednji kurs NBS je 66,6648 dinara.

Banke

NazivKupovniProdajniRazlika
Addiko Bank a.d. Beograd30.10.2026.---
AikBank a.d. Beograd30.10.2026.64,664968,66474,00
Banca Intesa31.10.2026.63,331669,99806,67
Erste Bank a.d. Novi Sad30.10.2026.63,998269,33145,33
HALKBANK a.d. Beograd01.11.2026.63,998269,33145,33
NLB Komercijalna banka30.10.2026.63,398269,93146,53
OTP banka Srbija01.11.2026.64,331568,99814,67
Poštanska Štedionica30.10.2026.64,664968,66474,00
Raiffeisen banka31.10.2026.63,998269,06475,07
UniCredit Banka30.10.2026.64,864868,46473,60

Menjačnice

NazivKupovniProdajniRazlika
Menjačnice (raspon)01.11.2026. 09:0363,30 - 63,3469,90 - 69,99-
Menjačnica Funta01.11.2026. 09:0363,300069,90006,60
VIP Menjačnice01.11.2026. 09:0163,340069,99006,65

Kursevi su informativnog karaktera i skloni su promenama tokom dana. Zeleno = najbolji kurs u grupi.

Srednji kurs NBS · poslednja 3 meseca+4,99%
01.08.min 63,1064 · max 66,9198Otvori grafikone ›

Konvertor valuta
u
Menjačnice uživo ⓘVreme = poslednja provera (na 30 min, od 7 do 21h). Izvori: menjacnica-panter.co.rs, vipsistem.rs, menjacnicedok.rs, funta.rs.

Kursna-lista.com je nezavisan portal i nije povezan sa menjačnicama koje prikazuje. Prikazujemo samo brojčane kurseve sa njihovih javno objavljenih kursnih lista. Kursevi su informativni: nisu ponuda portala i ne garantuju se na svim lokacijama menjačnice. Pre zamene proverite kurs u samoj menjačnici.
Menjačnica Kupovni Prodajni
Panter
09:00
116,50 118,90
VIP
09:01
117,00 118,90
DOK
09:02
118,00 118,95
Funta
09:03
118,00 118,99
Raspon 116,50 - 118,00 118,90 - 118,99
Srednji kurs NBS: 117,5367
Srednji kurs NBS: 105,0560
Srednji kurs NBS: 127,7434
Poslednja provera: 01.11.2026. u 09:03
Zeleno = najbolji kurs. Kupovni: menjačnica otkupljuje od vas.
Kurs dinara (NBS)
EUR/RSD117,5417
zvanični srednji za 02.11.2026.
dan 0,0%mesec 0,0%godina -0,3%
USD/RSD105,3619
indikativni na 30.10.2026.
dan -0,3%mesec -0,9%godina -3,8%
Promena dinara u %: (-) dinar slabi, (+) dinar jača.
Izvor: NBS · provereno 01.11.2026. u 09:07
Pratite nas na