DKK - Danska kruna · Uporedni prikaz kurseva

Banke i menjačnice u Srbiji - poslednje kursne liste
EURUSDCHFGBPAUDCADBAM DKK
Ostale valute ▾

Danas najviši kupovni kurs za DKK ima UniCredit Banka (15,2988 dinara), a najniži prodajni Menjačnica Funta (15,5000 dinara); srednji kurs NBS je 15,7233 dinara.

Banke

NazivKupovniProdajniRazlika
Addiko Bank a.d. Beograd30.10.2026.---
AikBank a.d. Beograd30.10.2026.15,251616,19500,94
Banca Intesa31.10.2026.14,937116,50951,57
Erste Bank a.d. Novi Sad30.10.2026.14,937116,50951,57
HALKBANK a.d. Beograd01.11.2026.15,094416,35221,26
NLB Komercijalna banka30.10.2026.14,952916,49371,54
OTP banka Srbija01.11.2026.15,173016,27361,10
Poštanska Štedionica30.10.2026.15,251616,19500,94
Raiffeisen banka31.10.2026.15,094416,28931,19
UniCredit Banka30.10.2026.15,298816,14780,85

Menjačnice

NazivKupovniProdajniRazlika
Menjačnice (raspon)01.11.2026. 08:3314,9315,50-
Menjačnica Funta01.11.2026. 08:3314,930015,50000,57
PANTER Menjačnice13.06.2019.15,330016,12000,79
VIP Menjačnice09.07.2025.---

Kursevi su informativnog karaktera i skloni su promenama tokom dana. Zeleno = najbolji kurs u grupi.

Srednji kurs NBS · poslednja 3 meseca+0,13%
01.08.min 15,6925 · max 15,7233Otvori grafikone ›

Konvertor valuta
u
Menjačnice uživo ⓘVreme = poslednja provera (na 30 min, od 7 do 21h). Izvori: menjacnica-panter.co.rs, vipsistem.rs, menjacnicedok.rs, funta.rs.

Kursna-lista.com je nezavisan portal i nije povezan sa menjačnicama koje prikazuje. Prikazujemo samo brojčane kurseve sa njihovih javno objavljenih kursnih lista. Kursevi su informativni: nisu ponuda portala i ne garantuju se na svim lokacijama menjačnice. Pre zamene proverite kurs u samoj menjačnici.
Menjačnica Kupovni Prodajni
Panter
08:30
116,50 118,90
VIP
08:31
117,00 118,90
DOK
08:32
118,00 118,95
Funta
08:33
118,00 118,99
Raspon 116,50 - 118,00 118,90 - 118,99
Srednji kurs NBS: 117,5367
Srednji kurs NBS: 105,0560
Srednji kurs NBS: 127,7434
Poslednja provera: 01.11.2026. u 08:33
Zeleno = najbolji kurs. Kupovni: menjačnica otkupljuje od vas.
Kurs dinara (NBS)
EUR/RSD117,5417
zvanični srednji za 02.11.2026.
dan 0,0%mesec 0,0%godina -0,3%
USD/RSD105,3619
indikativni na 30.10.2026.
dan -0,3%mesec -0,9%godina -3,8%
Promena dinara u %: (-) dinar slabi, (+) dinar jača.
Izvor: NBS · provereno 01.11.2026. u 08:37
Pratite nas na